.

.

LINSOIR 5pcs Сребрена Боја Празно Cabochon Поставување Хривнија Алка База Одговара 20mm Cabochons Рамки Фах DIY Накит Одлуки F3765

LINSOIR 5pcs Сребрена Боја Празно Cabochon Поставување Хривнија Алка База Одговара 20mm Cabochons Рамки Фах

Оценка на посетителот:

DEN 231.00 -15 %
DEN 271.68
Залиха
Достапно за нарачка

LINSOIR 5pcs Сребро Позлатен Празно Cabochon Поставување Хривнија Алка База Рамки Фах Одговара 20mm Cabochons DIY Накит Одлуки F3765
1.Материјал : Метал
2.Количина : 5pcs/многу
3.База Дијаметар : 20mm

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Должина:
0inch
Производ Карактеристики:
празен база
Објектот Ширина:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Број На Модел На:
хривнија база
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Материјал:
Метал
боја:
сребрена боја
Основната големина:
20mm
Должина:
прилагодлив
Qunatity:
5pcs/многу
Тип На Објект:
закачам settings
Тип:
закачам база
Стил:
празно cabochon поставување
дизајн:
манжетната алка база
useage:
празно хривнија алка база

Купувачи како што избираат