.

.

Подобро Само F5011 Целосна Rim Оптички Рамки Правоаголник Очила Метални Наочари HD Ацетат Храмот Eyewear

Подобро Само F5011 Целосна Rim Оптички Рамки Правоаголник Очила Метални Наочари HD Ацетат Храмот Eyewear

Оценка на посетителот:

DEN 1151.52
Залиха
Достапно за нарачка


Добредојде!
Уживајте Во Вашата Шопинг
Подобро Само Оптички Очила
Помош Со
Подобро Вашиот Свет Ние имаме искуство во извезување на целиот свет. Ние се отсече маргина од страна на трговецот и директно да го продаде стоката од фабриката за вас потрошувачите. Ние ги доставуваме сите видови на оптички рамки, оптички леќи и очила за сонце,
како што се метал оптички рамки, ацетат оптички рамки, TR оптички рамки,
PC оптички рамки, титаниум оптички рамки. Ние гарантираме за добар квалитет со конкурентна цена.
Eyewear во нашата продавница е да се преземат слика во нашето сопствено фото-студио,
тие се оригинални, не се третираат.
Ќе добиете она што го гледате, и поседувате вредност. Ве молиме да се чувствуваат слободни да се направи нарачка.
F5011 Целосна Rim Оптички Рамки Правоаголник Очила Метални Наочари HD Ацетат Храмот Eyewear Оваа е еден пар на квалитетот Ацетат Храмот Eyewear , метална рамка со HD ацетат храмот, полн rim со правоаголник стил, многу модата, погоден за мажите и жените, мода вашиот живот.
Модел Бр. : F5011 Ацетат Храмот Eyewear
Рамка Материјал : Метал Ацетат Храмот Eyewear со HD ацетат храмот Боја Избор : Црна Ацетат Храмот Eyewear ; Сребрена Ацетат Храмот Eyewear ; Сина Ацетат Храмот Eyewear ; Браун Ацетат Храмот Eyewear Леќа Ширина : 54mm Мост : 18mm Храмот : 140mm Леќа Висина : 30мм Вкупно Рамка Ширина : 137mm Погоден За Прогресивно Леќа : Да Eyewear Детали - Црна - Сина - Браун - Сребро.- Можеби Сакате да Ги Однесе Дома Заедно Плаќање Предмети ќе биде предаден во рок од 3-7 работен ден откако уплата. Испорака Детали Ние ќе брод објектот преку Кина Пост Воздух Mail услугата (околу 35-50 бизнис дена), ако треба express,или друг начин,ве молиме контактирајте со нас на прво место. Повратни информации Што се стреми да се подобри себеси во однос на услугата, квалитет, итн. Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации, што ќе биде голем поттик за нас. Ако има нешто што јас можам да ви помогне со тоа, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Ве молиме овозможи време за нас, да бидете трпеливи, негативна повратна информација не реши ништо, ви благодариме за вашето разбирање и соработка. Контактирајте со нас, ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети. Политика на враќање на Нашите производи се проверува и пакувани во добра состојба.Доколку ставката што сте ја примиле е неисправен ИЛИ Понекогаш нештата едноставно не одговара на начинот на кој ви се допаѓа, ве молиме испратете ни e-mail преку Aliexpress систем во рок од 14 дена. Ние ќе се врати на целосна исплата до вас брзо по идентификуваат дефект.Ви благодариме. Уживајте Во Вашата Шопинг Подобро Само Оптички Очила Помогне Со Подобро Вашиот Свет

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
F5011
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Подобро Само
Леќа Ширина:
54mm
Мост:
18mm
Храмот:
140mm
Леќа Висина:
30мм
Вкупно Рамка Ширина:
137MM
Рамка Стил:
правоаголник

Купувачи како што избираат