.

.

Моден Нова Мода Pendant Ѓердан Mandala Накит Од Стакло Cabochon Ѓердан Sliver Уметност Pendant Ѓердан Mandala Накит Од Стакло

Моден Нова Мода Pendant Ѓердан Mandala Накит Од Стакло Cabochon Ѓердан Sliver Уметност Pendant Ѓердан Mandala

Оценка на посетителот:

DEN 93.00 -35 %
DEN 143.52
Залиха
Достапно за нарачка


======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
Големина : Кол : 2.5 cm Со 50cm синџир (екстра синџир 5cm )( ако ви треба било која големина,ве молиме контактирајте со нас )(1 инч =2.54 см) MOQ : 1 компјутер Бои : Сребрена , Бронзена,Црна,Бакар Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба . Повод : Секој Тежина : Околу 10 g Ако ви треба објектот во голема количина,ве Молиме контактирајте со нас за најдобра цена.
Бришење на слики :
Превозот
Микс Цел
Но испрати парцела е нормално. Немојте да се грижите за тоа. Ви благодариме за вашето трпение.
Микс Цел> 7$, Ali Express Стандард за Испорака (има следење на број и Меѓународниот превозот информации)
Микс Цел >$150,Бесплатен Превозот со ЕМС или DHL Детали 1. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 2. Материјал : Алуминиум,Стакло 3. Боја : Сребро, Бронза , Бакар , Црна 4. Синџир Должина : 45+5 cm / 17.71+1.96 инчен 5. Приврзоци големина : 2.8 cm*3.6 cm / 1.1*1.41 инчен 6. Стр endant стакло Дијаметар : 2.5 cm / 0.98 инчен Пакет Содржина Пакет : 1*ѓердан во одлична состојба, купи со доверба! Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
25mm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
50cm-55cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
18
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Легура
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
боја:
Сребро,Бронза,Бакар и Црна
Пакет:
Газа перниче..
Стил:
стакло гем
Име:
фото стакло cabochon
подарок:
Подарок под $10
Објектот:
boho ѓердан
жешка:
mandala ѓердан

Купувачи како што избираат