.

.

Љубител Дрво со Љубовник 3D pop-up Честитки за Денот на Вљубените рачно изработени ласерско сечење картичка

Љубител Дрво со Љубовник 3D pop-up Честитки за Денот на Вљубените рачно изработени ласерско сечење картичка

Оценка на посетителот:

DEN 124.80
Залиха
Достапно за нарачка

Љубител Дрво со Љубовник 3 D pop-up Честитки за Денот на Вљубените рачно изработени ласерско сечење картичка Категорија : 3 D Pop-Up Картички Боја : црвена/сино/розова боја/бела Тежина : 20g Испорака Термин : 2 дена испрати (Сите производи имаат акции) Техника : Ласерски Сече Предмет БР. : CD045 Картичка Големина : 17*11cm Прилагоди : Да ( MOQ : 100 компјутери) Пакување : OPP вреќа Коверти Occation : Роденден, Забава, Свадба, Божиќ, Пријателство,Прослава,Годишнина, Бизнис, Денот на Вљубените Превозот : Внимание За руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање; 2. Ве молиме пополнете во нашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! Сите предмети ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни денот на уплатата примена. Noraml очекувано време на испорака : САД со 25-35 работни дена со нормален воздух mail велика БРИТАНИЈА/ Канада/ Австралија со 25-35 работни дена Европа 30-40 работни дена Русија 45-65 работни дена Бразил/ Јужна Америка 45-65 работни дена Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купување. Политика на враќање : да ја прифатиме врати за незадоволителен предмети. Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 14 дена од приемот Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и прибор за Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Уметноста lalic
празник:
Универзална
Стил:
Други
Музика:
No
Шема:
Tri-виткање Тип
Број На Модел На:
CD045

Купувачи како што избираат