.

.

ТАД Водоотпорен Тактички Триаголник Градите Прашка Пакет Отворено Спорт A4 Еден Рамо Човек Големи Crossbody Возење Trave Ранец, Торба

ТАД Водоотпорен Тактички Триаголник Градите Прашка Пакет Отворено Спорт A4 Еден Рамо Човек Големи Crossbody

Оценка на посетителот:

DEN 1199.52
Залиха
Достапно за нарачка


ТАД Водоотпорен Тактички Триаголник Градите Прашка Пакет Отворено Спорт A4 Еден Рамо Човек Големи Crossbody Возење Trave Ранец, Торба

Карактеристики на предлогот

Капацитет:
20L
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
LMQ-5461
Материјал:
Најлон
Функција:
мулти-функција
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
D5Column
Ранци Тип:
Надворешната Рамка

Купувачи како што избираат