.

.

Гроздобер Инспириран Жените Пурпурна Рамка Со Црвен Камен Дизајн Full-Frame Очила/Уникатен Многу Точки Комбинација Плоштадот Леќа HZ3083 C116

Гроздобер Инспириран Жените Пурпурна Рамка Со Црвен Камен Дизајн Full-Frame Очила/Уникатен Многу Точки Комбинација

Оценка на посетителот:

DEN 672.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ако сакате да испратите Кина Пост Воздух Mail, нарачки се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 5-9 работни дена за вашата пратка да пристигнат.
133mm
134mm
52mm
39mm
17mm
135mm
HZ3083 C116 Виолетова
1.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybookers;Т/T;western union.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Ако не исплата на Следење на Број e-mail во рок од 7 работни дена од потврдува плаќањето, ве молиме проверете ја вашата спам папката и тогаш контактирајте со нас.
Ние не бродот стоки неделите!
Ние не бродот стоката во текот на Кинески Правни Празници, но ние ќе ви ја испратиме стоката многу наскоро по празниците. Хартија, Картон
3.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
. (ние ќе има известување на веб-сајт)
1.
Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Превозот цена зависи од превозникот да го одберете и вкупната тежина на стоката, со цел, превозот цена на повеќе од еден добро во еден цел е поевтино отколку стоки seperated во различни наредби, па ние ви препорачуваме купување на повеќе од еден добро во еден цел да се спаси превозот цена, имаме многу убави додатоци како случај и торбичка, ве молиме да се посети ако имате потреба од нив.Сите нарачки се испраќаат користејќи го Изразат Испорака и се испраќаат во рок од 1-2 работни дена од денот на исплата.
Answer : ___________________________ NOTE : товарни Задолжен ќе биде помал од Експрес Испорака,но не ќе имаат Следење на Број. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Секоја Рамка со Polybag. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Carmim
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Dot
Број На Модел На:
HZ3083 C116
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Рамка Материјал:
Ацетат
Големина:
52-17-135
Зглоб:
Зглоб
Храмот Материјал:
Ацетат
рамка боја:
Виолетова
испорака:
Во 5 дена без одмор

Купувачи како што избираат