.

.

Подобро Само F5017 Метал Оптички Рамки HD Ацетат Храмот Наочари Квалитет Очила Myopia Eye Glasses

Подобро Само F5017 Метал Оптички Рамки HD Ацетат Храмот Наочари Квалитет Очила Myopia Eye Glasses

Оценка на посетителот:

DEN 1055.52
Залиха
Достапно за нарачка


Добредојде!
Уживајте Во Вашата Шопинг
Подобро Само Оптички Очила
Помош Со
Подобро Вашиот Свет Ние имаме искуство во извезување на целиот свет. Ние се отсече маргина од страна на трговецот и директно да го продаде стоката од фабриката за вас потрошувачите. Ние ги доставуваме сите видови на оптички рамки, оптички леќи и очила за сонце,
како што се метал оптички рамки, ацетат оптички рамки, TR оптички рамки,
PC оптички рамки, титаниум оптички рамки. Ние гарантираме за добар квалитет со конкурентна цена.
Eyewear во нашата продавница е да се преземат слика во нашето сопствено фото-студио,
тие се оригинални, не се третираат.
Ќе добиете она што го гледате, и поседувате вредност. Ве молиме да се чувствуваат слободни да се направи нарачка.
F5017 Метал Оптички Рамки HD Ацетат Храмот Наочари Квалитет Очила Myopia Eye Glasses Ова е еден пар на квалитетот Myopia Око, Очила , метална рамка со HD ацетат храмот, половина rim рамка со правоаголник стил, многу модата, погоден за мажите и жените, мода вашиот живот.
Модел Бр. : F5017 Myopia Eye Glasses
Рамка Материјал : Метал Myopia Око Чаши со HD ацетат храмот Боја Избор : Сина Myopia Eye Glasses ; Сива Myopia Eye Glasses Леќа Ширина : 53mm Мост : 18mm Храмот : 137mm Леќа Висина : 31mm Вкупно Рамка Ширина : 134mm Погоден За Прогресивно Леќа : Да Eyewear Детали - Сина - Сива - Можеби Сакате да Ги Однесе Дома Заедно Плаќање Предмети ќе биде предаден во рок од 3-7 работен ден откако уплата. Испорака Детали Ние ќе брод објектот преку Кина Пост Воздух Mail услугата (околу 35-50 бизнис дена), ако треба express,или друг начин,ве молиме контактирајте со нас на прво место. Повратни информации Што се стреми да се подобри себеси во однос на услугата, квалитет, итн. Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации, што ќе биде голем поттик за нас. Ако има нешто што јас можам да ви помогне со тоа, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Ве молиме овозможи време за нас, да бидете трпеливи, негативна повратна информација не реши ништо, ви благодариме за вашето разбирање и соработка. Контактирајте со нас, ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети. Политика на враќање на Нашите производи се проверува и пакувани во добра состојба.Доколку ставката што сте ја примиле е неисправен ИЛИ Понекогаш нештата едноставно не одговара на начинот на кој ви се допаѓа, ве молиме испратете ни e-mail преку Aliexpress систем во рок од 14 дена. Ние ќе се врати на целосна исплата до вас брзо по идентификуваат дефект.Ви благодариме. Уживајте Во Вашата Шопинг Подобро Само Оптички Очила Помогне Со Подобро Вашиот Свет

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
F5017
Бренд Име:
Подобро Само
Леќа Ширина:
53mm
Мост:
18mm
Храмот:
137MM
Леќа Висина:
31mm
Вкупно Рамка Ширина:
134mm
Рамка Стил:
правоаголник

Купувачи како што избираат