.

.

PHFU 20Pcs Бамбус Капчиња Куки Игли за Плетење Сет со Случајот

PHFU 20Pcs Бамбус Капчиња Куки Игли за Плетење Сет со Случајот

Оценка на посетителот:

DEN 353.76
Залиха
Достапно за нарачка


Опис :
Капчиња игли за плетење чувствуваат изедначи во вашите раце
Вклучува 20 индивидуални бамбус капчиња куките да ги исполни различните потреби
Совршен за да се создаде убави модели на капчиња
Метрички големини се означени на игла совети
Материјал : Бамбус,алумина
Игли со алумина совети :
Должина : Околу. 3.74 инчен / 9.5 cm
Големина : 1.0 mm / 1.25 mm / 1.5 mm / 1.75 mm / 2.0 mm / 2.25 mm / 2.5 mm / 2.75 mm
Игли :
Должина : 5.82 инчен / 14.8 cm
Големина : 3.0 mm / 3.5 mm / 4.0 mm / 4.5 мм / 5.0 mm / 5.5 мм / 6.0 mm / 6.5 mm / 7.0 mm / 8.0 mm / 9.0 mm / 10мм
Пакетот Вклучува :
20 Pcs Капчиња Куки Игли со Случајот

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Капчиња Кука
Број На Модел На:
SZ-PHFU-I013793

Купувачи како што избираат