.

.

2 парчиња Автомобил стил ABS хром Задниот Браник Внатрешни работи Багажникот Прагот на Вратата Sill Плоча Заштитник Покрие Намали За CX-5 2012-2015

2 парчиња Автомобил стил ABS хром Задниот Браник Внатрешни работи Багажникот Прагот на Вратата Sill Плоча Заштитник

Оценка на посетителот:

DEN 1550.00 -5 %
DEN 1631.52
Залиха
Достапно за нарачка

Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.
Кратко-пратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.
3 M автомобилската селотејп е во прилог.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување.
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци. Ве молиме да обезбеди дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да одговара, ако било разлики, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!
Листата на возила само за референца
Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој дел на вашиот автомобил е иста како и нашата слика шоу! Било разлики, ве молиме контактирајте со нас во вашиот удобен
Топло Совети : Кога температурата е пониска од 15 степени, ве молиме да се Загрее 3 M лента со фен за коса;ве молиме да ги Избрише до треба да го залепите дел
Пакет се вклучени : 2 Buc/Сет Задната Врата Sill Cuard Плоча Заштитник Покрие Скратува
1.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Враќање на средствата може да се издаде ако замена не е достапна. Ние внимателно ја испита вратени предмети по приемот пред издавање на размена. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2.
Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!
. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка.
Ги красат автомобил настапи, направи вашиот автомобил посебна и уникатна
Никогаш не ' рѓа
Компатибилен одговара
CX-5 CX5 2012 2013 2014 2015
Внимание : Бидејќи истиот модел на автомобил може да биде различно произведени во различни држави.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Лесно installtion,само паста со лепило.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се
купувачот одговорност.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Име На Модел:
1748
Материјал Тип:
abs хром
Објектот Ширина:
00inch
Година:
2012-2015
Објектот Должина:
00inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Висина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Одговара за:
Mazda CX-5 2012-2015

Купувачи како што избираат