.

.

Француската модерна уметност Булевар Прошетка Брент Heighton слики со Висок квалитет Рака насликани

Француската модерна уметност Булевар Прошетка Брент Heighton слики со Висок квалитет Рака насликани

Оценка на посетителот:

DEN 5449.00 -14 %
DEN 6336.00
Залиха
Достапно за нарачка

Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Препорачана Превозот на располагање во DHL, EMS, Fed Ex.
Добредојдовте на Jacky Gallery детали за Производот Име : Булевар Прошетка Ориентација : Вертикална Големина : Како опции наведени погоре(1 Инч=2. Пакет Frameless слика ќе биде преполна со тешко цевка внатре и меур пластика надвор. Ова е вашата шанса да поседувате рачно изработени ремек-дело. Контакт со нас и за други големината ако треба. Минималното време : 5-10 дена. Овие слики се направени од страна на талентирани уметници, кои се реплицираат на уметнички дела направени од страна на некои од најголемите мајстори. Репродукции ви овозможи да поседувате реплика на ремек-дело кое само може да се најде во светот познати уметнички музеи. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме ни e-mail пред да остави негативни повратни информации или неутрален повратни информации или да се отвори расправа за сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО и да се направи сте задоволни со бизнис. Што е разликата помеѓу рака-насликани масла и отпечатоци? На отпечатоци кои може да се најдат на многу сајтови на Интернет и во многу продавници се само печатени слики на оригинални слики. Тоа обично трае околу 7-10 дена. Превозот Време = Од времето ние брод на пакет од времето ќе го примите пакетот.
Наплата 1.Брод слики од целиот свет 4.Се занимаваат со масла од 2000 година 3. Што се маслото репродукции? Маслото репродукции се рачно изработени recreations на оригинални слики. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате за нив. Тоа е различно од испорака начин. Оригиналите се направени од страна на добро-познати и ценети уметници како Van Gogh, Моне и многу повеќе.
Waterprint и уметник име на слика ќе биде отстранет од завршен сликарство.Се наоѓа во Fujian провинција на Кина 2. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.Добар во сопствени слики (слика/фотографијата на платно) Друга Ѓ. Ни остави на пораки за детали. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Jacky Галерија на репродукции се направени со рака. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналниот/слика.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Нашите масла се вистински рака-насликани репродукции. Производи кои е оштетен не се враќа. Исто така, ние може да се добие western union и други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас за детали. Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши. По добивањето на пакетот, ние наплата веднаш. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Пример на нашите завршени сликарство Плаќање добиеме Esrow и кредитна картичка плаќање, како default. Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба.

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
20 X 24, 24 X 32, 30 X 40, 36 X 48, 48 X 64
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
58
Iid:
3090
M:
M3

Купувачи како што избираат