.

.

UNS N08904/В. Бр. 1.4539 Користи за Да се Направи Ураниум Рафинирање Во Нуклеарната Индустрија,400 Мрежа Филтер Крпа 500mm*1000mm Направени Да Нарачате

UNS N08904/В. Бр. 1.4539 Користи за Да се Направи Ураниум Рафинирање Во Нуклеарната Индустрија,400 Мрежа Филтер

Оценка на посетителот:

DEN 17556.00 -5 %
DEN 18480.00
Залиха
Достапно за нарачка

Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Вода прекинувач и испарувачот 3.ткаени стил како што е подолу
Слики :
UNS N08904 легура Хемиски состав :
Купување референтен стандард :
1.0 g/cm3 М точка 1300-1390°C UNS N08904/904 L жица mesh Карактеристики На 904 L/UNS N08904 жица mesh никел легиран е високо-легура аустенитно нерѓосувачки челик, со ниска содржина на јаглерод.04 mm Мрежа од 400 мрежа/инчен Ткаење Шема обична Големина 500mm X1000mm Denstiy 8. Бесплатен превозот е обично од Кина пост, и ќе трае од 10 до 30days. Ние ги испратите на начин што е сигурно може да се следи на соодветниот веб-сајт. P : +86-0-13373388859 Џефри Зао(Генерален Директор) Силна отпорност на корозија,Висока температура отпорРетки метална жица mesh производство експерти Титаниум мрежа,Никел мрежа,Волфрам мрежа,Молибден мрежа,Циркониум мрежа,Tantalun мрежа,Сребрена мрежа,Платина мрежа, Inconel Легура 600/601/625 жица mesh,Hastelloy Alloy C-276/22 жица mesh, Monel400/500 жица mesh,UNSS31254 ,S32750,S31803, N08904,AISI304,316,316 L,317 L Нерѓосувачки stell жица mesh,итн. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања.4539 Жица со Дијаметар 0. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Во водите на користење на опрема и пропелер пумпа вратило 6.
UNS N08904/В. Pls контактирајте со нас ако ви се интересни над превозот начин, ние, исто така може да ви даде најдоброто решение на цената. Обично Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот.Ви благодариме за разбирањето! Anping Ofolan Метална Жица Mesh Производство Копродукции,Ltd Додадете : Број 324,Shenwu Индустриски Парк,Hengshui,Hebei,Претставник на КИНА Тел : +86-318-8066682 Факс : +86-318-8066569 М. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. UNS N08904/904 L жица mesh Апликации 1. Исто така pls забелешка пакет треба да биде помалку од 2kg, ако преку тоа, купувачот мора да си дозволат целиот превозот цена. Целосно плаќање, мора да биде направено во рок од 7 дена по поставување на својата цел, во спротивно нарачката ќе биде неважечка или е откажан од страна на системот. Производство производство на опрема и употреба на хлороводородна киселина пумпа valvec. Ако сакате други услови за плаќање, pls дозволете ни да знаете пред да го одржи редот. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.03 mm Отвор Големина 0. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Напомена : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата. Сите производи ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет. Сулфурна киселина и хлороводородна киселина средина 4. Моќта фабрика испорака цевки, лесна пареа цевка 2.4539 Користи за Да се Направи Ураниум Рафинирање Во Нуклеарната Индустрија,400 Мрежа Филтер Жица Cloth500mm*1000mm Направени Да Нарачате. Во прилог на ова, тоа е исто така лесно да се фабрикувани и заварени.

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
OFOLAN
Тип:
Други
Употреба:
Комерцијални Производство
Број На Модел На:
400 Мрежа
is_customized:
Yes
Материјал:
UNS N08904/В. Бр. 1.4539

Купувачи како што избираат