.

.

1pc Jeken PS-30 180W 6.5 L Ултразвукови Почиста со бесплатно чистење на корпата за матичната плоча & видео картичка за чистење

1pc Jeken PS-30 180W 6.5 L Ултразвукови Почиста со бесплатно чистење на корпата за матичната плоча & видео

Оценка на посетителот:

DEN 7945.44
Залиха
Достапно за нарачка


Jeken PS-30 180 W 6.5 L Ултразвукови Почиста со бесплатно чистење на корпата за матичната плоча & видео картичка за чистење
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
детална спецификација
ултразвучно фреквенција
40 , 000 hz
лагер материјал
нерѓосувачки челик sus304
капацитет
6.5 L
време контрола
Механички тајмер ( 1 - 30 минути )
напојување
ac 100 ~ 120v , 50 / 60hz
ac 220 ~ 240v , 50 / 60 hz
ултразвукови моќта
180 w (со 3 тресење на главата)
моќ загрева
200 w
појавата на мерење
330 x 180 x 210 mm ( l x w x h )
внатрешен резервоар големина
300 x 150 x 150 mm ( l x w x h )
пакување мерење
395 x 240 x 370 mm ( l x w x h )
n . w .
5.6 kg
г.w .
6.2 кг
Карактеристики Изолирани-Коло Дизајн, се Задржи Водата Далеку за Дополнителна Безбедност Широк Дијаметар Трансдуцерот за Најдобри Чистење Резултат Професионален Дизајн Моќен трансдуцерот и јасно коло Врвен квалитет челик направени за тело,маска и база Време на поставување,во реално време брои-надолу,heation функција,контрола на температурата,живеат температура на екранот.лесно ракување Basdet и Фах Анти-бучни и Шок апсорпција се Справи со Потрошувачка Софистицирани направени и прилагодено дизајн Професионални тестирање,обезбедување на квалитет Софистициран дизајн/прекрасен outlook Механичка контрола Тајмер

Карактеристики на предлогот

сертификација:
CE
Моќност (W):
Вода Недостиг На Алармот:
No
Бренд Име:
ZJMZYM
Тип:
Ултразвукови Почиста
Капацитет:
>900ml
Број На Модел На:
PS-30
Напон (V):
110-220v
Англиски упатство:
Yes
Капацитет:
6.5 L
моќност:
180W
Материјал:
Нерѓосувачки Челик SUS304
тајмерот контрола:
Механички тајмер 1-30 минути
Број На Производ:
G066

Купувачи како што избираат