.

.

5pcs DDR3 Конектори за 0,6 мм Растојание 204PIN Висина 4.0 mm Sockets Обратна Тип Модел 2-1932329-1

5pcs DDR3 Конектори за 0,6 мм Растојание 204PIN Висина 4.0 mm Sockets Обратна Тип Модел 2-1932329-1

Оценка на посетителот:

DEN 606.00 -18 %
DEN 739.20
Залиха
Достапно за нарачка

мора да контактирате со нас на рок од 5 дена од денот на приемот на вашата нарачка.Превозот известување со следење на број ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат.
Плаќање
1. Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден човек-направени квалитет на проблемот,но се исклучи ласерски диоди,ласерски леќи,оригинални нови производи кои имаат никаква гаранција. Да се забрза вашата нарачка за обработка, ве молиме опфатете вашата цел количина,број,добиваат адреса,поштенски код,телефонски број, во сите форми на плаќање. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објекти примени. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации. И треба да се обрне сите дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Поинаков Начин,Различен Земја,Различни Добијат Време,ве Молиме изберете превозот начин според вашите барања.Вашата цел ќе биде предаден во рок од 2-6 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Превозот
1. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Сите начини на Aliexpress сите се прифатливи. Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР .
DDR3 Конектори за 0,6 мм Растојание 204 PIN Висина 4. Негативни повратни информации не реши ништо.Ви благодариме!
Карактеристики :
Освежете го вашиот контролер со нов изглед!
Подобрување на функционалноста на вашиот контролер
Боја : Хром 4colours (достапно )
ANSWER : ___________________________ NOTE : ОВА D-PAD САМО ЌЕ ОДГОВАРА КОНТРОЛОРИ КОИ ВЕЌЕ ИМААТ ТРАНСФОРМИРАЊЕ DPAD - ЌЕ НЕ ОДГОВАРА ПОСТАРИ ШКОЛКИ!!
Инсталација потребни (мора да се отвори контролер да се инсталира)
Опис :
*Оваа Хром Црвена трансформирање д-подлога за Xbox 360 контролер е сигурен да им даде на вашиот контролер свеж, уникатен изглед!
*Ве молиме имајте предвид дека со цел да се инсталира овој дел, ќе треба да се земе освен вашиот контролер.
Белешки
1. Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5 дена по приемот на стоката. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Повратни информации
1. Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.
Гаранција И Наплата
1.0 mm Sockets Обратна Тип Модел 2-1932329-1
5pcs
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Се врати превозот е одговорност на купувачот ., ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го испита тоа.Ако не го добиете вашиот парцела во 30days.
Ако немате една, ќе треба многу мал Шрафцигер во собата, можете да ги купите овие на нашата продавница заедно.

Карактеристики на предлогот

Примена:
Осветлување
Број На Модел На:
конектор
Бесплатен превозот :
со следење на број
Packect Контакт:
5pcs
is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео
Тип:
Адаптер

Купувачи како што избираат