.

.

(20 парчиња/многу) Љубов Птица Место за Држачот на Свадба Декорација Centerpieces Табела Број Клип За Свадба Настан Партија CH002

(20 парчиња/многу) Љубов Птица Место за Држачот на Свадба Декорација Centerpieces Табела Број Клип За Свадба

Оценка на посетителот:

DEN 1277.00 -15 %
DEN 1502.88
Залиха
Достапно за нарачка

(20 парчиња/многу) Љубов Птица Место за Држачот на Свадба Декорација Centerpieces Табела Број Клип За Свадба Настан Партија CH002 Материјал : Цинк Легура Димензии : 4cm во leangh Нето Тежина : 35-37g/pc Пакет : 2 парчиња во проѕирна пластична кеса, потоа 20pcs во голема проѕирна пластична кеса. Повод : Свадба партија услуги. Ве молиме имајте во предвид : табела место за држачот доаѓа со мали празни хартија картичка(исто како и опис), па можете да напишете име на тоа. Превозот Услови : Ние ќе брод од редот рок од 48 часа по добивме вашата исплата. За превозот, ние би сакале да се воведе детали за вас тука : (1) Бесплатен превозот за повеќето coutries. Ако сакате да го користите express(DHL, Fedex,UPS-от, итн.)кој ќе биде многу побрзо, ќе треба да плаќаат екстра превозот цена. (2) Ако користите Fedex/DHL/UPS-от превозот, тоа трае 5-8 работни дена да пристигнат. Обичај Царинење : Ние ќе напишам пониска вредност на пакетот сметка за да се избегне Обичај Должност/Данок. Секоја земја има различни Тарифи Политика, за жал ние не сме одговорни за Сопствени Грешки. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако сакате ни да се напише детали за производот на пакет сметка, како сакате, ве молиме испратете порака до нас во прв пат кога ќе го поставите цел. По-Продажбата на Услугата : Ние сме професионални и сериозен бизнис компанија. Ние ќе нудат добар По Продажба на Услуги за вас. Ако имате било какви прашања во врска со нашиот производ или услуга, ве молиме испратете порака до нас. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот на,ве молиме слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Вашето мислење ќе ни ги охрабри да го направи тоа подобро во понатамошниот. Ви благодариме! Политика на враќање : да ја прифатиме врати за незадоволителен предмети. Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 14 дена од приемот. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и додатоци. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети. Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.

Карактеристики на предлогот

Шема:
Полна Боја,Животински
Материјал:
Легура
Повод:
Годишнина,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Големина:
S
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Wishmade
Број На Модел На:
CH002
Име на производ:
табела број карта носителот
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Исто како и на опис
Големина:
4cm in length
Функција:
Љубов птица табела број карта носителот
Предност:
Висок квалитет и конкурентна цена
користат за:
свадба партија декорација
примерок ред:
Прифатливо
трговија на големо и на мало:
Двете достапни
Пакет:
добро спакувани

Купувачи како што избираат