.

.

12m Бела Црна Исклучителна Eyelash Чипка Намали Везови Чипка Ткаенина Diy Фустан Облека AccessoriesYN044

12m Бела Црна Исклучителна Eyelash Чипка Намали Везови Чипка Ткаенина Diy Фустан Облека AccessoriesYN044

Оценка на посетителот:

DEN 484.80
Залиха
Достапно за нарачка

Име на производ : eyelash чипка Производ бои : Бела, Црна Производи Ширина : 9 см Производ пакување : 12 метри / Pack (1meter = 100cm, 1pack= 4pieces ) Производ употреба : се однесува на било DIY, декоративни венчаница, Дното, Здолништа декорација се сите многу убава Продавница соопштение (1,)Ние ги чува сите производи се сите вистински снимање. Сепак, поради светлината, Агол, и компјутер се прикаже различни причини. Може да има некои исклучување боја. Па, ако не можете да се прифати, ве молиме да не заврши на плаќање. (2,)За Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, време на пристигнување во секоја земја е различна. Ние не може да гарантира дека неговата точна пристигнување време. Кога не сте добиле производ, ве молиме контактирајте со нас во времето. Во некои случаи, поради некоја причина , ние не може да се контролира како што се временските услови и слично , води во добивањето на одложување. Ве молиме не се ни лоши повратни информации . Се разбира, ако изгуби, ние ќе ви ги даде ја препратите, или целосно враќање на средствата. Ве молиме остатокот увери. (3,)Кога ќе примите производи, задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде пет ѕвездички добар фидбек. Ние ќе биде многу благодарен. Во исто време, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде одговорите на прво место. Се надевам дека ќе имаме добра соработка Може да имате добро расположение секој ден. Задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди о .

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
Yesdeny
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
9CM
Број На Модел На:
YN044
Тип На Производ:
Чипка

Купувачи како што избираат