.

.

рачно насликани маслото на платно уметност Популарната уметност Слон

рачно насликани маслото на платно уметност Популарната уметност Слон

Оценка на посетителот:

DEN 2688.00 -20 %
DEN 3359.52
Залиха
Достапно за нарачка

Не постои понатамошна попуст. Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин.
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Испорака детали
Ако имате намера да ја понудата за повеќе од 1 предмет, тогаш ние можеме да брод нив заедно.
Куповна цена не покрива било применлив данок или должност која може да биде обвинет од страна на царинската управа . Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци.Јас ќе ти задоволен,Ова е моето ветување.И ако добиете објектот ,пред да ме напушти повратни информации,имате било unpleased работи,ве молиме да комуницирам со мене, јас ќе се реши тоа да се направи сте задоволни со време.
Ние брод на Ebay регистрирана адреса.?Ако не сте сигурни, тогаш ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат. Вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на поединечните такси превозот.
Забелешка :
Ние високо го вреднуваат сите наши клиенти на aliexpress и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција. Ви благодариме!
2. EMS : 7 до 15 дена
3.
За Повратни Информации :
Ние го поздравуваме можност за размена на Повратни информации со вас како еден од нашите многу купувачи. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо. Големина Големина=24 X36inch
(без влошки, без рамка) Раб Задржани огледало работ 3-5cm време на Испорака
1. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет. Па ве молиме да бидете цел да се осигура вашата адреса во Ebay е уредна и валидна.Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
По услуга :
Ако не можете да добиете пакет во 30 дена ,ве молиме да комуницираат со мене.Се разбира, ако купите повеќе,цената ќе биде пониска.
Ве молиме прочитајте за своја корист и разбирање за нашите услови на превозот. DHL : 7 до 10 дена
Напомена :
Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба. преку Кина Поштенски и USPS e Packet која може да се проследи на сајтот?на USPS.
Ако не сте добиле вашиот пакет како што е нашата прогласување во описот, ве Молиме контактирајте ме пред сакате да ја напуштат повратни информации, ние може да се вратат парите или испраќање содржина како ваш избор.
Ние брод на производот да U.Купувачи се одговорни за ваквите обвиненија.(Само цртање core) Услуги на Клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
ткаенина ткаенина
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
ААА
оригиналниот:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
EASTCODE
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Купувачи како што избираат