.

.

220V Комерцијални Електрична Скара Griddle Нерѓосувачки Челик Dorayaki Teppanyaki Машина 16MM Плоча Двоен Контрола на Температурата

220V Комерцијални Електрична Скара Griddle Нерѓосувачки Челик Dorayaki Teppanyaki Машина 16MM Плоча Двоен Контрола

Оценка на посетителот:

DEN 36936.00 -5 %
DEN 38880.00
Залиха
Достапно за нарачка

Производ параметри : Напојување : 220 V Моќ : 5000 W Производ големина : 650*540*315mm Скара на плоча големина : 645*460*16mm контрола на Температурата опсег : 60-300 степени centigrade Нето тежина : 51kg предности на производите : 1. ограничување на температура заштита уредот кога употребата висина е над 300 целзиусови степени, температурата ограничување уред престане да греење 2. нерѓосувачки челик трупот на авионот, цврсти и издржливи 3.16 mm задебелување плоча, униформа топлина 4. нерѓосувачки челик одбивни, анти јавните масло дизајн 5. фиока тип масло, кутија за да се спречи масло прелевање 6. зголемување на дупка дупка, лесно да се работи, 7. двојна контрола на температурата систем, регионалните независна контрола на температурата, контрола на температурата стабилност 8. температура индикации светилка и прекинувач, работата држава е јасно на прв поглед

Карактеристики на предлогот

боја:
Сребро.
Број На Модел На:
EG650D-16
Бренд Име:
TOPKITCH
Функција:
Dismountable Масло Колектор
сертификација:
CE,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Тип:
Електрични Лава Камен Скара
Не-Стап Материјал:
PTFE
Материјал:
Леене Алуминиум
Долниот Скара Големина:
645*460mm
Горниот Скара Големина:
645*460mm
Bakeware Тип:
Станот пан
Мулти-опрема Температура Прилагодување:
Yes
Моќност (W):
5kw
сертификација:
3C
Напон (V):
220-240V

Купувачи како што избираат