.

.

Слика був дијамант DIY 5d дијамант везови Животни, птици мозаик кристал rhinestones хоби и занает mural M33

Слика був дијамант DIY 5d дијамант везови Животни, птици мозаик кристал rhinestones хоби и занает mural M33

Оценка на посетителот:

DEN 437.00 -29 %
DEN 615.84
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина:
30x20, 40x30, 50x40, 60x50
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европа
Бренд Име:
Каи Пинг Меи Парк
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
30-45

Купувачи како што избираат