.

.

2 во 1 Професионални Коса Curler & straightener железо Турмалин Керамички 3D Лебдат коса straighter навивам алатка hairdress стил

2 во 1 Професионални Коса Curler & straightener железо Турмалин Керамички 3D Лебдат коса straighter навивам

Оценка на посетителот:

DEN 1195.20
Залиха
Достапно за нарачка


Најновиот производ :
1.Врвен коса straightener железо нека вашата коса straigher и убавина :
2.домашна употреба личен нокти маникир shiner лак вашите нокти во втора :
2 во 1 Професионални Коса Curler & straightener железо Турмалин Керамички 3 D Лебдат коса straighter навивам алатка hairdress стил 2 во 1 Професионални Коса Curler Турмалин Керамички Подвижна Плоча Коса straightener Електрични Косата Алатки 220 V, 50 hz 15 W Лебди Турмалин керамичка Плоча Виткање и Зацврстување Железо 360 Вртливата Кабелот Индикатор Светлото On/Off Прекинувач

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела
Тип:
Curler&straightener
Max. температура:
200 °C
Материјал на термална плоча/лента:
Турмалин керамички
Извор На Енергија:
Електричен
Кабелот За Напојување Опашка Собранието На Чекање:
360° Rotatable
Мин. температура:
160 °C
Големина:
hair curler iron
температурата контролер:
Thermostatic
Материјал:
Пластични
Дијаметар на термички проводник:
16-20 mm
Напон:
210-240V
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
Три сто осумдесет
Термостат На Вредноста Сегменти:
1
Димензии На Греење Плоча:
60x24mm
моќност:
Помалку од 25 W
Животен век на термална плоча/лента:
Повеќе од 50,000 пати
Применливи коса:
Сува & влажни
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Приклучокот стандард:
кинески

Купувачи како што избираат