.

.

Антички Сребрен Злато Сина Боја Црна Enameling Шарм Плоштадот Clip Earring на Обетки за Жените Девојка Етничка Накит

Антички Сребрен Злато Сина Боја Црна Enameling Шарм Плоштадот Clip Earring на Обетки за Жените Девојка Етничка

Оценка на посетителот:

DEN 77.00 -10 %
DEN 85.92
Залиха
Достапно за нарачка


Име :
Уникатен Дизајн, Боја На Злато, Сребро Злато Се Зголеми Голем Шарм Обетки Круг Шупливи Надвор Dangle Капка Обетки Жените Најдобрите Подароци
Материјал :
Доведе слободни и Nickle слободни и Кадмиум слободни
Метал :
легура
Камен :
смола,кристално кристал
Боја :
како слика
Дизајн :
Сосема нов и уникатен, Fahion и романтични
Пакет :
1pc/opp вреќа,со хартиена кеса
MOQ :
1 пар
Големина на :
1.3*2,2 см
Тежина :
6g
Обложено :
18 K злато,сребро,злато се зголеми
Функција :
1. Фенси, романтично и секси дизајн
2. Поволна цена, со висок квалитет, моден стил
3. Директни Производител
Тест :
Заштита на животната средина и заштита на квалитетот на

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Е2-20431-1350
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
дорадо
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Цинк Легура
Тип:
Клипот Обетки
Материјал:
Легура
Главниот Камен:
никој,емајл
обложено:
античкиот злато,сребро.
боја:
како Слика
Тежина:
6g
облик:
Плоштад
Стил:
моден трендовски накит
Повод:
партија свадба празник секојдневно носење
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат