.

.

Dokly бренд на очила за сонце Бамбус рамка очила за сонце Мажи жени Дрво очила за сонце Oculos De Sol Masculino Дрвени очила за сонце Gafas De Sol

Dokly бренд на очила за сонце Бамбус рамка очила за сонце Мажи жени Дрво очила за сонце Oculos De Sol Masculino

Оценка на посетителот:

DEN 191.52
Залиха
Достапно за нарачка

Dokly бренд на очила за сонце Бамбус рамка очила за сонце Мажи жени Дрво очила за сонце Oculos De Sol Masculino Дрвени очила за сонце Gafas De Sol
wood1
wood2
wood3
wood4
wood5
wood6
wood7
wood8
.

Карактеристики на предлогот

рамка боја:
Дрво нозе
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
DOKLY
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
DOKLY
Пол:
Мажи
Бренд Име:
DOKLY
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Број На Модел На:
Dokly05
Стил:
очила
Рамка Материјал:
Пластични

Купувачи како што избираат