.

.

Пролет, Есен Цртан филм Печатење Децата Облека,Нов Стил Деца Leggings,Девојка Памук Водат Тесни Панталони (1-6 год)

Пролет, Есен Цртан филм Печатење Децата Облека,Нов Стил Деца Leggings,Девојка Памук Водат Тесни Панталони (1-6

Оценка на посетителот:

DEN 383.00 -20 %
DEN 479.04
Залиха
Достапно за нарачка


1.Бидејќи детето раст е во согласност, ве молиме следете ги вистинската големина за да се купи,ви благодарам.
2.Ако дете е со прекумерна тежина или underweight,треба да изберете помала големина или поголема големина.
3.Големината само за референца.1-3cm грешка е нормално, ве молиме имајте во предвид.
1cm = 0.39 во
Ако нарачате повеќе од 2 парчиња на облека,убав Подарок ќе дојде заедно со вашата нарачка. За да се заштедат пари, тоа е добра идеја да се добие однапред. Ако сте еден бизнисмен , не двоумете се да контактирате со нас. За купат на големо, голем попуст секогаш чека за вас. Нашата продавница одржи голем промоции нередовно,ако ви се допаѓа овој објект, ве молиме Додадете Желба Листа ,па можете да добиете попуст вести од оваа точка во прво време, а не пропуштајте ја можноста да нарачате. Не пропуштајте тоа,можете да проверите на повеќе големи производи од нашата продавница ве Молиме контактирајте ме за да го информирате вашиот омилен стил, па јас може да се организира на стоки за вас порано, понекогаш, постои било стилови СЕ НАДВОР ОД АКЦИИТЕ , па ве молиме да се добие контактирајте ме пред да го одржи редот.Напушти или повеќе дополнителни стил броеви за мене во случај дека постои било каква стил надвор од акциите. Ве молиме љубезно ве молиме да бидат информирани, ние не преземе дополнителни Увоз Данок на вашата земја, не даваат лоши повратни информации, бидејќи од неа.
. Имаме стотици различни модни дизајни и ние имаме доволно подготвени стоки! Ние ве уверам дека ние ќе стори сé што е човечки можно да се направи вашето искуство одличен една. Ние сме пријателски куп на луѓе кои веруваат во учтивост и почит. Ние се однесуваме кон секој клиент со грижа и ние разбираме дека единственото нешто што ќе ви донесе назад во нашата продавница е тоа како ние се однесуваме кон вас. Бидејќи ние сме во онлајн продажба ние претпочитаат да се земе вашите прашања преку електронска пошта. Ние сме многу брзо да се одговори на нашите купувачи, не само пред продажбата, но, секако, по продажба, исто така,. Ние сме брзо шпедитерите. Сигурно ќе видите сите овие добри работи ако ги погледнеме нашите повратни информации од задоволни купувачи. Ако не можете да најдете одговори на вашите прашања, тука, контактирајте не по е-пошта. Сите пораки ќе бидат одговори на рок 12-24 часа. Вие може да ни e-mail на викенд,ние секогаш може да работи за вас во секое време!
Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ако не сте,ве молиме контактирајте со нас пред да замине било неутрални или негативни повратни информации, како ниту еден од нив не може да го реши проблемот.Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Ви благодариме .

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 6T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Декорација:
Appliques,Ниту Еден
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Стил:
Директно
Шаблон Тип:
Животните
Пол:
Девојки
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Целосна Должина
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
10046
Сезоната:
Пролет, есен зима
се водат:
еластичен
Дебелина:
Медиум
рака-бесплатно:
Мека
Возраст:
1 - 6 години
Големина:
18M 24M 3T 4T 5T 6T

Купувачи како што избираат