.

.

Нерѓосувачки Челик Пан Тенџере Рек Покрие Капак Остатокот Стојат Лажица Носителот Дома Applicance На Стоки За Кујнски Прибор За Готвење, Складирање

Нерѓосувачки Челик Пан Тенџере Рек Покрие Капак Остатокот Стојат Лажица Носителот Дома Applicance На Стоки

Оценка на посетителот:

DEN 479.00 -20 %
DEN 599.04
Залиха
Достапно за нарачка


Нерѓосувачки Челик Пан Тенџере Рек Покрие Капак Остатокот Стојат Лажица Носителот Дома Applicance На Стоки За Кујнски Прибор За Готвење, Складирање Алатка
♥Компанија Вовед Здраво пријатели,добредојдовте на нашата продавница.Ние сме производител на одлуки bakeware. Ние можеме да снабдување едно парче за вас и ние, исто така, може да се направи на големо. Нашите предмети " квалитетот е во ред со разумна цена. За било какви прашања,ве молиме mail нас.Ви благодариме за вашата поддршка.
♥Бебе Информации : Точка Име:Пан Покрие Капак Рек Големина : Како слика покаже Тежина : 236g Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Пакет :
1 КОМПЈУТЕР Пан Покрие Капак Багажник
Можеби сте заинтересирани :
>> Превозот И Ракувањето Со
1. Обработка на Време : 3-5 дена за сите наредби.
2. Посебни Барања : ве Молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакет, итн.) во Белешки Дел кога проверете.
3. Превозот Начин : Повеќето наредби (помалку од 2 KG) се испраќаат од страна на Aliexpress стандард за испорака / Netherland Пост / Швајцарската Пост.
Под $ 5 нарачки се испраќаат од страна на Продавачот Метод на Превозот.
Било какви други барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас.
4. Време на испорака : Нормално 15-60 дена да се добие цел, освен во Бразил.Некаде на транзит време може да биде долг и се разликуваат, особено за време на сезона.
Ве молиме да не контактирате доколку ви треба помош за следење.
5. Увозни Давачки : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
>> Врати & Наплата
Политика на враќање : да ја прифатиме Aliexpress политика на враќање; Купувачот плаќа врати превозот.
Политика за наплата : Ние обезбеди сигурен сервис политика. Ако ја прими стоката скршени. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена. Ако не ја прими стоката во наведената време на испорака. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена. Ако ја прими стоката со квалитет проблем, контактирајте со нас за половина или целиот износ за наплата. Било disatified со производ, ве молиме контактирајте со нас да ни наместо наместо да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации.
>> Повратни информации
Ако сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, искрено да ве покануваме да ни остави сите 5-ѕвезда оценка позитивни повратни информации.
Ако сте disatisfied со предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги обезбедат најдобро решение и да работат понапорно за да ви даде повеќе одлична услуга.
Ви благодариме.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Лажица Почива & Тенџере Клипови
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
K3066
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
starlinkstar
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал

Купувачи како што избираат