.

.

30pcs/многу Топло стил 12cm големи деца додатоци Бебе Лак Headband корејски коса додатоци еластични девојки headbands 20 бои

30pcs/многу Топло стил 12cm големи деца додатоци Бебе Лак Headband корејски коса додатоци еластични девојки

Оценка на посетителот:

DEN 1238.40
Залиха
Достапно за нарачка


[size] : обемот на главата е околу 38cm. Рачно изработени големина, мала грешка.
[тежина] : 15 G или така. [боја] : исто како пик (што би можеле да ни остави порака за било која боја сакате ) [Најава] : ние ќе превозот ќе случајно ако ние не добиете порака ви благодариме !

Карактеристики на предлогот

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Број На Модел На:
1
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
wowsorie

Купувачи како што избираат