.

.

BUBM пасош примање торба мултифункционален сертификат торба SD картичка за патување пари голем капацитет 2 големина S L црна, сина, зелена

BUBM пасош примање торба мултифункционален сертификат торба SD картичка за патување пари голем капацитет 2

Оценка на посетителот:

DEN 512.00 -55 %
DEN 1137.12
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики :
1.Боја : сина,зелена,црна и бела (исто како и слики)
Големина : S,L
Ве молиме изберете боја и големина внимателно.Ние ќе го испратам до тебе, според вашите барања.
2.Голем капацитет.
3.Моден чанта.Направи вашите патувања повеќе лесно.
4.Convienent да се земе.
5.Тоа е добро за вашето патување или бизнис, и така натаму.
Спецификации
1.Материјал : водоотпорен најлон
2.Објектот Големина На :
S : 19*13*2.5 cm
L : 24*14*2.5 cm
3.Тежина :
S : 0.17 KG
L : 0.26 KG
Пакетот вклучува :
1 компјутер пасош торба

1.Ние прифаќаме следниве плаќање
A. Money bookers
Б. Western Union,Money transfer
C. Кредитна Картичка
D. Банкарски трансфер Alipay.Запад Унија,TT.Сите големи кредитна картичка се прифатени преку сигурна исплата
процесор ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
1.Објектот ќе биде предаден, кога ќе се прими плаќањето.
2.Pls проверете ја адресата внимателно и бидете сигурни дека тоа е завршена и точно кога ќе го поставите цел.Така што ќе може да
добиете shippment во времето.
3.Ако не го добиете вашиот shippment во рок од 30 дена од вашата исплата.Pls не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ги провери shippment и одговор за вас.s.а.стр.Клиентите задоволство е нашата цел.
4.Превозот време : 15-20 работни дена бесплатен превозот од Кина Пост.Ако сакате да ја примите shippment побрзо, ние може да ги испраќате до вас од страна на DHL,FEDEX,ТНТ и така натаму.Но, повеќе пријави се на вашата сметка
5.Превозот вклучува : поштенски,доделување на
6.Со цел да бидете сигурни дека ќе го добиете вашиот shippment со данок врз увозот,ние прогласи тоа со пониска вредност.
Увозните даноци и давачки не се вклучени во точка цена.Овие трошоци се на вашата сметка.(Љубезно се Забележи : ако доаѓаат од Шпанија, Brail, Русија или Италија, тоа ќе потрае неколку дена за да се оди преку царинската а понекогаш може да се плати данок.)
7.Превозот Време :
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот ќе го примите објект.Ако се задржи стварта во вашиот поседување повеќе од 7 дена, се смета дека стварта се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.Не постојат исклучоци.Превозот цена е beared од двете страна на продавачот и купувачот на половина.
2.Сите retured предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со следење не,специфични resons за враќање и вашиот PO бр.
3.Pls контактирајте со нас пред да го испрати назад.Ние ќе рефундирање на вашите целата сума по приемот на објект во нејзината оригинална амбалажа со сите компоненти и додатоци се вклучени.По двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.ИЛИ,можете да изберете да имате замена.
4.Ние ќе го носи превозот цена, ако производите не се како рекламира.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Ако не сте задоволни,pls не двоумете се да контактирате со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе се справи со вас во рок од 24 часа да го реши проблемот.Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Патување Додатоци
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
THZ
Објектот Висина:
2.5cm
Објектот Должина:
24cm
Објектот Ширина:
14cm
Главен Материјал:
Најлон
Материјал Состав:
Најлон
Објектот Тежина:
0.26kg
Бренд Име:
BUBM
Патување Додатоци:
Пасош Паричници
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат