.

.

Трговија на големо 0.75 мм Дијаметар/2700m/тркалаат ПММА ПРЕДВОДЕНА од Оптички Влакна Кабел Крајот Сјај За Декорација Осветлување

Трговија на големо 0.75 мм Дијаметар/2700m/тркалаат ПММА ПРЕДВОДЕНА од Оптички Влакна Кабел Крајот Сјај За

Оценка на посетителот:

DEN 2378.00 -25 %
DEN 3170.40
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики
Осветленоста
Не е лесно да се скрши.
Единствен дебелина
Без УВ или ИНФРАЦРВЕНА Енергија
Убаво површината и транспарентна
Одлична цврстина може да се наведнуваат по случаен избор
Практично нема топлина
Долг живот спам
Заштеда на енергија
Примена
За сите видови предводена од оптички влакна илуминатор и декорација, како оптички влакна виси светилки,
оптички влакна завеси, оптички влакна паѓа води, оптички влакна ѕвезда таванот,итн.
Пакет се вклучени
1x 2700m дијаметар 0.75 мм оптички влакна

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
BTF-ОСВЕТЛУВАЊЕ
Број На Модел На:
FOER075
Тип На Објект:
Оптички Влакна Светла

Купувачи како што избираат