.

.

Baffin Нов Дизајн за Жените Мора да се има 3 Бои Мулти Кристали Од Сваровски Хривнија за Денот на Мајката Подарок

Baffin Нов Дизајн за Жените Мора да се има 3 Бои Мулти Кристали Од Сваровски Хривнија за Денот на Мајката Подарок

Оценка на посетителот:

DEN 424.00 -19 %
DEN 523.20
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Бренд Име:
baffin
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BF3-138
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Должина:
16cm+4cm
Материјал:
Направени Со Кристали Од Swarovski Elements
позлата:
Родиум Позлатен
Повод:
Годишнина, Забава Додатоци, Ангажирање, Подароци
Тежина:
14.4g
Бои:
Кристал, Аквамарин, Роза, Peridot, Sapphire
Метали Тип:
Родиум Позлатен

Купувачи како што избираат