.

.

Нов Стил За Обновливи Toaster Торба Не Се Држи Леб Торба Сендвич Кеси Обложени Fiberglass Тост Микробраново Загревање Тесто Алатки

Нов Стил За Обновливи Toaster Торба Не Се Држи Леб Торба Сендвич Кеси Обложени Fiberglass Тост Микробраново

Оценка на посетителот:

DEN 37.92
Залиха
Достапно за нарачка

100% сосема нов и висок квалитет. го прави најдобро Хаос - слободен тост сендвич некогаш Можете да ги користите toaster кеси за да направат широк спектар на тост сендвичи или да се загрее колачи , пица парчиња ,пилешки грутки и повеќе !
Совршен за деца и по училиште закуски Спецификации : Материјал : стаклени влакна Големина : Прибл. 16*16.5 cm/16*18cm/17*19cm Боја : Како на сликата прикажани Пакет Содржина : 1x Обновливи Toaster торба

Карактеристики на предлогот

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
Aihogard
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење Душеци & Облоги
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
Број На Модел На:
JJ2174-01_sh
Материјал:
Стаклени Влакна

Купувачи како што избираат