.

.

Фабриката бесплатен превозот рѓа слободни од не ' рѓосувачки челик 304 свиткана пиење цевчиња пречник од 6mm должина 242mm/9.5 инчен пред свиткана

Фабриката бесплатен превозот рѓа слободни од не ' рѓосувачки челик 304 свиткана пиење цевчиња пречник од 6mm

Оценка на посетителот:

DEN 443.00 -10 %
DEN 492.00
Залиха
Достапно за нарачка


10pcs/многу на овој линк
не ' рѓосувачки челик 304 пиење слама
должина : 242mm/9.5 инчен пред свиткана за 230mm по свиткана
мазна завршува
сјајна надвор
голема количина ве молиме контактирајте ме.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Бар Додатоци
Количина:
>5
Број На Модел На:
ws04005
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Функција:
Еко-Пријателски
Бар Додатоци Тип:
пиење цевчиња
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
WOWSHINE
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат