.

.

U7 Нови Нерѓосувачки Челик Мода Прстен За Мажи Мир Симбол Трендовски Златна Боја Превртена Крстот Мажите Накит Круг Бенд Прстени R432

U7 Нови Нерѓосувачки Челик Мода Прстен За Мажи Мир Симбол Трендовски Златна Боја Превртена Крстот Мажите Накит

Оценка на посетителот:

DEN 288.00 -50 %
DEN 575.04
Залиха
Достапно за нарачка


Овој прстен ќе биде спакувана во убава подарок кутија :
Може да го проверите вашиот големина како на следнава слика :
Прстен Големина Референца САД/ Канада, велика БРИТАНИЈА/Европа/ Австралија Русија/ Германија Бразил/ Јужна Америка, Франција, Швајцарија периметар (mm) дијаметар (mm) 5 J1/2 15.75 9 49 9 49.3 15.7 6 L1/2 16.5 11 51.5 11.5 51.8 16.5 7 О 17.25 14 54 14 54.4 17.3 8 Q 18 16 56.5 16.5 56.5 18.1 9 S 19 18 59 19 59.5 18.9 10 Т1/2 20 20 61.5 21.5 62.1 19.8 11 V1/2 20.75 23 64 24 64.6 20 12 Y 21.25 25 66.5 27.5 67.2 21.4 големини опции на ред се САД стандард, ве молиме да забележите.

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11
Метална боја:
злато позлатен, од не ' рѓосувачки челик
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
U7
Број На Модел На:
R432
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
функција 1:
Симбол На Мирот
Карактеристика 2:
превртена крст
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
Без Никел:
Yes
опции:
Злато/Сребрена Боја
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Поддршка На Големо:
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас

Купувачи како што избираат