.

.

8pcs/4 многу Бои 3.5 см Коса Додатоци Телефон Кабелот Телефон Пластични Рака Коса Бенд Коса Јаже Коса Врски Headbands

8pcs/4 многу Бои 3.5 см Коса Додатоци Телефон Кабелот Телефон Пластични Рака Коса Бенд Коса Јаже Коса Врски

Оценка на посетителот:

DEN 93.00 -34 %
DEN 141.12
Залиха
Достапно за нарачка


Големина : надворешниот кол. е 3.5 см
Тежина : 3g/pc
Боја : 4 Боја микс

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Лице
Тип:
Hairbands
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
Coolidage
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
НЕ

Купувачи како што избираат