.

.

МЕДИТЕРАНОТ вилно Брент Heighton Слики модерна уметност Висок квалитет Рака насликани

МЕДИТЕРАНОТ вилно Брент Heighton Слики модерна уметност Висок квалитет Рака насликани

Оценка на посетителот:

DEN 4417.00 -14 %
DEN 5136.00
Залиха
Достапно за нарачка

Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Jacky Галерија на репродукции се направени со рака. Контакт со нас и за други големината ако треба. Оригиналите се направени од страна на добро-познати и ценети уметници како Van Gogh, Моне и многу повеќе. Пакет Frameless слика ќе биде преполна со тешко цевка внатре и меур пластика надвор. Исто така, ние може да се добие western union и други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас за детали. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. По добивањето на пакетот, ние наплата веднаш. Исто така, репродукција нема да имате копија на некои важни слики или photoes на некои луѓе.
Добредојдовте на Jacky Gallery детали за Производот Име : МЕДИТЕРАНОТ вилно Ориентација : Вертикална Големина : Како опции наведени погоре(1 Инч=2. Тоа обично трае околу 7-10 дена. Ни остави на пораки за детали. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Препорачана Превозот на располагање во DHL, EMS, Fed Ex.Се наоѓа во Fujian провинција на Кина 2.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Минималното време : 5-10 дена. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Без strenched или врамени. Ова е вашата шанса да поседувате рачно изработени ремек-дело. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналниот/слика. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Превозот Време = Од времето ние брод на пакет од времето ќе го примите пакетот. Нашите масла се вистински рака-насликани репродукции. Што се маслото репродукции? Маслото репродукции се рачно изработени recreations на оригинални слики. За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно. Производи кои е оштетен не се враќа.
Наплата 1.

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
20 X 24, 24 X 32, 30 X 40, 36 X 48, 48 X 64
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
58
Iid:
16442
M:
M2

Купувачи како што избираат