.

.

5.5 јапонија професионални коса ножици поставите фризерски берберот салон tesoura чистење shears алатка за сечење нерѓосувачки челик стилист

5.5 јапонија професионални коса ножици поставите фризерски берберот салон tesoura чистење shears алатка за

Оценка на посетителот:

DEN 477.00 -23 %
DEN 619.20
Залиха
Достапно за нарачка


5.5" јапонија професионални коса ножици поставите фризерски берберот салон tesoura чистење shears алатка за сечење нерѓосувачки челик стилист
Материјал : 6cr13
Цврстина : HRC 58~60
Редовни режа големина : 5.5 инчен
Чистење Го Оценувате : 20%~30%
Висок квалитет silencer
Прилагодливи завртка за режа напнатост
Две парчиња заварени рачка
Остар нож и тапи совети
Најдобри избалансиран дизајн, долго време се користи за намалување на заморот
Површината позлата полирање процес, отпорност на абење

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Косата Режа
Бренд Име:
univinlions
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
5.5 inch
Заби:
30
Тип:
ножици за сечење
Број На Модел На:
5571
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
вкупна должина:
околу 15.5~16 cm
боја:
Turquorise
Сечилото Совет:
Тапа
Пакет:
Хартија кутија или кожа случај

Купувачи како што избираат