.

.

VOCALOID Miku Кимоно Yukata Cosplay ноќта на Вештерките Костим Униформа Облека Црн Фустан Кимоно+Маска+Сандали+Черепот

VOCALOID Miku Кимоно Yukata Cosplay ноќта на Вештерките Костим Униформа Облека Црн Фустан Кимоно+Маска+Сандали+Черепот

Оценка на посетителот:

DEN 6287.52
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте во мојата продавница ^^
Стандардна Големина S M L XL во парк
Функција Бренд Нови 100% Местото на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Функција : Cosplay/партија/ Секојдневна облека Слика

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Извор:
Miku
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Кимоно+Маска+Сандали+Черепот
Знаци:
Miku

Купувачи како што избираат