.

.

40*24mm Сребрена Боја Празно Печат Ознаки Пеперутка Приврзоци За Нараквици Конектори Четири Дупка Шарм Diy Накит Заложби F3316

40*24mm Сребрена Боја Празно Печат Ознаки Пеперутка Приврзоци За Нараквици Конектори Четири Дупка Шарм Diy

Оценка на посетителот:

DEN 242.00 -15 %
DEN 285.12
Залиха
Достапно за нарачка

40*24mm Сребро Позлатен Празно Печат Ознаки Пеперутка Приврзоци За Нараквици Конектори Четири Дупка Шарм Diy Накит Заложби F3316
1.Големина
Должина*должина : 40*24mm

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
Linsoir Монистра
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
пеперутка приврзоци
Обликотшема:
пеперутка форма
Објектот Големина:
40*24mm
клучен збор:
хривнија наоди
Количина:
10pcs/многу
Објектот weigth:
40g/10pcs
Обликот:
пеперутка форма
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
изработка на накит
uesage:
diy хривнија
Боја:
сребро позлатен

Купувачи како што избираат