.

.

Сина Sodalite Природен Камен Круг Лабава Spacer Камен Монистра 40cm Влакно 4 6 8 10 12 14mm За рачно изработени DIY Накит Одлуки F2139

Сина Sodalite Природен Камен Круг Лабава Spacer Камен Монистра 40cm Влакно 4 6 8 10 12 14mm За рачно изработени

Оценка на посетителот:

DEN 201.00 -15 %
DEN 236.64
Залиха
Достапно за нарачка


Сина Sodalite Природен Камен Круг Лабава Spacer Камен Монистра 40cm Влакно 4 6 8 10 12 14mm За рачно изработени DIY Накит Одлуки F2139
1.Име Sodalite Монистра
2.Повод за DIY ѓердан и Нараквици
3.Големина 4 6 8 10 12 14mm
4. Материјал Природен Камен Sodalite

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Xinyao
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
полу скапоцен камен монистра
Име:
Sodalite Монистра
Повод:
Партија,училиште,Meetting
Стил:
Класична Романтична Трендовски
Материјал:
Природен Камен Sodalite
Место на Потекло:
Yiwu Кина
Употреба:
за DIY Ѓердан и Нараквици
Карактер:
Монистра,Природен Камен
Големина:
4 6 8 10 12 14mm
боја:
Шарени како на сликата
клучни зборови:
Spacer Монистра,Природен Камен

Купувачи како што избираат