.

.

Datascope Пасош XG Neonate Силикон Заврши Spo2 сензор, 8pins, 3m

Datascope Пасош XG Neonate Силикон Заврши Spo2 сензор, 8pins, 3m

Оценка на посетителот:

DEN 1248.00
Залиха
Достапно за нарачка


Datascope Passsport XG neonate силикон заврши Spo2 сензор ,8pins,3 M
Опис : Datascope neoante силикон заврши Spo2 сензор
Конектор Guid : 8 pin
Компатибилен : Datascope Accutorr 3/4 SAT,Accutor Плус,Пасош(База на податоци Spo2),Пасош ЕЛ,Пасош XG,Datascope Multinex Плус.
ОЕМ P/N : 0020-00-0710-01.

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Други
Број На Модел На:
CSL013F
Големина:
3m
Бренд Име:
YONGKANGDA
Функција:
sp02 сензор
Изолација Материјал:
TPU
конектор:
8PINS
Сертификат:
CE&ISO
Тип:
Neonate Силикон Заврши
Должина:
3m
примерок:
на располагање
боја:
сива
Гаранција:
12months
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат