.

.

Аниме Haikyuu!! Oikawa Tooru Средно Училиште Oikawa Tooru Aoba Johsai Униформа Одговараат Cosplay Костимот Партија Облека која Било Големина НОВИ

Аниме Haikyuu!! Oikawa Tooru Средно Училиште Oikawa Tooru Aoba Johsai Униформа Одговараат Cosplay Костимот

Оценка на посетителот:

DEN 4074.24
Залиха
Достапно за нарачка

Аниме Haikyuu!! Oikawa Tooru Средно Училиште Oikawa Tooru Aoba Johsai Униформа Одговараат Cosplay Костимот Партија Облека која Било Големина НОВИ
Опис
Состојба : Нова
Материјал : Униформа Платно
Ова вклучува : 1*грб+1*џемпер+1*вратоврска+1*блуза+1*панталони
Големина на :
Или Нарачана ве молиме изберете "Една Големина" и оставете го вашиот мерења : Пол,heigth, weigth, биста, половината, колковите, рамо, должина на ракав,до нас,ние треба 7-10 работни дена за да се направи,благодарение!!
Боја : Може да се разликуваат различни меѓу CRT и LCD екрани. Ве МОЛИМЕ НЕ ГО КУПИТЕ, ако сте премногу чувствителни на најмала боја разлика,ви благодариме за вашето разбирање^^
Врати 1. Ако овој предмет не е она што го сакате, pls чувајте го она што беше, и го испрати назад преку воздухопловната со следење Бр. во 1 недела откако ќе ја добијат. Ние ќе издаде наплата откако ќе се добие парцела. 2. Ако објектот е прекината за време на превозот, pls контактирајте со нас. Ние може да обезбеди соодветна компензација. ве молиме не грижете се. Плаќање прифаќаме само Alipay . Ние го цениме ако може да се плати за објектот, веднаш штом ќе понудата. Предмети ќе биде предаден, ние по добивањето на уплатата. Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден откако Исплата е расчисти. Повеќето од нашите пратки се преку Кина Пост Воздухопловната (Бесплатен Превозот) : САД : 15-20working дена да пристигнат. Други земји : 25-45days да пристигнат ние, исто така може да брод преку негово барање. Од Експрес (ЕМС/FEDEX/DHL/DPEX) : околу 5-7 работни дена за повеќето земја, купувачот треба да додадете превозот надомест екстра. Сепак, ние не може да гарантира точно време на испорака, поради обичај/post office што е надвор од нашата контрола. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере тоа ние ќе ви испратиме следење на број и следење на веб-сајтот на вашата е-пошта откако ќе брод надвор од објектот. Ве молиме проверете ја вашата е-пошта. Некои земји може да ви наплати обичај такси, ако вредноста е на високо ниво. Ние не плаќаме за било обичај такси. Обично ние ќе го испрати како Подарок и пишување пониска вредност на пакетот. Контактирајте со Нас на Што обрнуваме внимание се да биде најдобро ebay продавачот ,дали контактирате со нас ако имате било барање или прашање. Ние slove сите проблеми на купувачите ставови, нема потреба да се грижите за нешто, ако го купите тука. Повратни информации, Ние ќе го остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за вас, откако завршивме со нашите трансакцијата.Ние не го цениме ако ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди на НСД. Ако не сте 100% задоволни со производот и нашите услуги, ве молиме контактирајте со нас преку ebay порака, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи тоа право. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и да е лошо повратни информации. Верувам нас, и ние може да ги реши проблемите. : ) Добра commuincation ќе донесе едни со други топлина

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, One Size
Извор:
Haikyuu
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни,Панталони,Врвот
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
Haikyuu
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Oikawa Tooru Aoba Johsai
Извор:
Haikyuu
Карактер:
Oikawa Tooru Aoba Johsai
Материјал:
Полиестер.Памук,Униформа платно
Акции:
Големини се во парк
Стил:
Спорт одговараат на Лето
Компоненти:
Врвот+Панталони+Јакна
Пол:
Жени,Мажи,Девојки,Момчиња,Унисекс
Посебни Употреба:
Ноќта На Вештерките,Карневал,Стрип Con Cosplay Костим
кориснички:
Yes
Број На Модел На:
0040,71201,Сосема Нов,h,001

Купувачи како што избираат