.

.

Полиестер ткаенини РОЗЕВА Пеперутка Принцеза Водоотпорен Туш Завеса се Згусне Туш Завеса Бања Завеса, 180 См * 180 См

Полиестер ткаенини РОЗЕВА Пеперутка Принцеза Водоотпорен Туш Завеса се Згусне Туш Завеса Бања Завеса, 180 См

Оценка на посетителот:

DEN 732.00 -39 %
DEN 1199.52
Залиха
Достапно за нарачка


Полиестер ткаенини РОЗЕВА ПЕПЕРУТКА ПРИНЦЕЗА водоотпорен згусне туш завеса, бања завеси,
ткаенината е 100/gsm, висок квалитет.
Со 12pcs бела боја пластични куките
Големина : 180cm(ширина) * 180cm (висина),
Боја : Како на фотографии.
Материјал : Polyrester ткаенина
Функција : Водоотпорен и мувла доказ
Машина перат
Пакување : 1pc туш завеса +12pcs бела боја пластични C Прстени за polybag

Карактеристики на предлогот

боја:
Пинк
Големина:
180x180cm
Број На Модел На:
SCL
Стил:
Модерна
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
среќен дрво
Шема:
Портрет
Материјал:
Полиестер
Лист Големина:
Висока, Широк

Купувачи како што избираат