.

.

година Топла Продажба Црна/ Кафеава Боја Изберете Мулти-слој Кожни Нараквици Етничка Унисекс Стил Pulsera

година Топла Продажба Црна/ Кафеава Боја Изберете Мулти-слој Кожни Нараквици Етничка Унисекс Стил Pulsera

Оценка на посетителот:

DEN 88.00 -7 %
DEN 94.56
Залиха
Достапно за нарачка


2016 година Топла Продажба Црна/ Кафеава Боја Изберете Мулти-слој Кожни Нараквици Етничка Унисекс Стил Pulsera
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Кул Метал Крстот Начичкана Сурфер Кожа Хривнија
Специфики :
Боја : Црна, кафеава
Материјал : Кравја кожа, CCP, од легиран
Големина : 0.6*20 CM
Процес : Ткаење
Облик : Геометрија
Пакет се вклучени : 1 x Кул Метал Крстот Начичкана Сурфер Кожа Хривнија

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Meetcute
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Лесно-кука
Материјал:
Легура
Метали Тип:
тибетската сребро.
Должина:
20cm
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Панк
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Czdknplet60705
WIDETH :
0.6 см
боја:
црна, Кафеава

Купувачи како што избираат