.

.

2018 Сет од 4 Гигант Хартија Цвеќиња 6 Остава 8 Пеперутки За Свадба Позадина Продавница Бебе бебе соба Бебе Туш Декорација

2018 Сет од 4 Гигант Хартија Цвеќиња 6 Остава 8 Пеперутки За Свадба Позадина Продавница Бебе бебе соба Бебе

Оценка на посетителот:

DEN 3168.00
Залиха
Достапно за нарачка

Јас одлучи како млада девојка, јас сакав да им помогне на татко ми поддршка на семејството и студирал тешко до дипломирав на универзитетот.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Тој нè научи како да бидете искрени, силни, независни, напорна работа и оптимистички. Уживајте во гледа низ нашата продавница и се чувствуваат слободни да стапат во контакт треба да ви е потребна било каква помош
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам
Водечките Време
Направени да нарачате во 5-10 работни дена - ако ви е потребна брзо испраќање време или побрзо превозот метод ве молиме контактирајте ме за да разговараат како јас можеби во можност да се приспособат на барањата, ве молиме контактирајте ме пред купување. Јас потоа се приклучи на меѓународната фирма и беше побарано да донесе англиски име.
Weclome Капка Спонзор & Веледрогерија
Ако би сакал да промет на големо или пад брод, plz контактирајте со нас преку e-mail или msg нас. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Професионален дизајнер е идеал од Идните & Фенси
[xlmodel]-[производи]-[45973] Бебе бебе соба 2018
[xlmodel]-[custom]-[42073] Политика Бренд Приказна : Иднината & Фенси
Зошто нашиот бренд е Иднината & фенси
Ние веруваме дека тоа треба да претставуваат кои сме ние и од каде што доаѓаат од. По аргументирано за некое време, јас го изберат Иднината, затоа што сите секогаш рече Im секогаш во потрага далеку напред со оптимистички поглед кон иднината. Нашата компанија прв започна извоз свадба корист, подароци и свадба централен, па подоцна ние додадете нова линија на свадба backrops.
Зошто не работи?
1. Ние го цениме сите наши клиенти и на поддршка добивме во одгледувањето на нашата компанија.
Ние работиме многу напорно за да се обезбеди ние го почитуваме нашиот отец, и она што тој го научи. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Ако ви треба во различни бои, ве молиме да се чувствуваат слободни да ми испратите порака. Ние работиме заедно со нашите клиенти обезбедување на втор на ништо услуги на клиентите, поддршка на продажба и по грижа. Работев напорно на создавање на мојата компанија и беше многу задоволен кога сестра ми дипломирал и таа сакаше да ми се придружат.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43585] Описи
Хартија Цвет Backdrops се кул и освежувачки начин да се подобри оркестарот за вашата свадба или настан или бебе бебе соба.
За НАС :
Ние се специјализираат за извоз ширум светот и се од 2008 година.
EMS, АУ Посебна Линија : Таа ги зема околу 6-10 работни дена да АУ, САД, Европа, CA, но Бразил и Русија може да потрае подолго време.
Се Враќа & Наплата
Се враќа, не се прифатени од сите цвеќиња се направени да нарачате! Но, ако постои оштетен цвеќиња, ние може да ја препратите или наплата откако ќе обезбеди фотографии. Нејзиното име е Фенси, како што таа е секогаш фустани во најновата мода.
Превозот Време
Aliexpress Стандард за Испорака : тоа трае 15-40 работни дена да повеќето земји, но Бразил и Русија може да биде потребно повеќе време од обичаите се строги. Ние ви испрати цвеќе и ќе ги користите за да креирате сон DIY позадина за вашиот настан или бебе бебе соба. Јас сум роден во едно мало село во Кина, татко ми работеше многу напорно за да обезбеди образование за мојот брат и сестра и јас.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Иднината & Фенси
Повод:
Свадба
Тип:
Хибрид
Стил:
Цвет
Материјал:
Хартија
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
FCF036
функција 1:
Свадба Позадина Декорации
Карактеристика 2:
Голем Хартија За Цвеќе
функција 3:
Гигант Хартија Трендафил Цвеќе
карактеристика 4:
роуз artificielles pour le mariage
Карактеристика 5:
Расадник Хартија Цвет
Функција 6:
свадба лак
Карактеристика 7:
fleurs artificielles pour le mariage
Функција 8:
faux fleurs
Карактеристика 9:
булчински туш
Карактеристика 10:
Бебе туш

Купувачи како што избираат