.

.

Бесплатен превозот Бела Готски Лолита Блуза Свадба Кошула Кавга Вревата Јака Cosplay Костим

Бесплатен превозот Бела Готски Лолита Блуза Свадба Кошула Кавга Вревата Јака Cosplay Костим

Оценка на посетителот:

DEN 1895.00 -6 %
DEN 2015.52
Залиха
Достапно за нарачка


1,Нашите костим е предаден од страна на Кина Пост Воздух Пошта,потребно е 30-50 дена во различни земји, 60-90 дена да Бразил.Ако ви треба тоа во брзање,ве молиме изберете локација за подигнување како вашиот превозот метод,ние не го прифати вкупно наплата или враќање костим се должи на превозот задоцнување,ви благодариме за вашата соработка.
2, Големина може да се 3cm разликата се должи на рачно мерење, мало боја разлика можеби причината поради различни следи и фотографија на светлината.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Материјал:
Полиестер
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули

Купувачи како што избираат