.

.

23cm Hatsune Miku со мајк Аниме Колекционерски Акција Фигура ПВЦ играчки за божиќ подарок со мало кутија бесплатен превозот

23cm Hatsune Miku со мајк Аниме Колекционерски Акција Фигура ПВЦ играчки за божиќ подарок со мало кутија бесплатен

Оценка на посетителот:

DEN 1036.00 -28 %
DEN 1439.52
Залиха
Достапно за нарачка


Големина : Прибл 23cm Стока материјал : ПВЦ Состојба : 100% Нови
Совет Забелешка : Големината на Табелата За повикување само поради различни мерни методи, таму
1-2cm Отстапување / 1 INCH=2.54 СМ
С Е П
Како да се цел
Како да се плати
http : //help.aliexpress.com/pay_order.html
Достапните методи за плаќање
http : //help.aliexpress.com/categories_Payment.html

Карактеристики на предлогот

Предупредување:
ве молиме не дозволете им на децата од 3 години или под 3 годишна возраст да се игра
Возраст Опсег:
5-7 Години,8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години,> 6 години,> 3 години
Бренд Име:
LHLXFLYHIGH
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
23cm
Кукли Тип:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Број На Модел На:
AnnO0003MI
Тема:
Филм & TV
Големина:
23cm

Купувачи како што избираат