.

.

До 2015~ година Vezel taillight,XRV,LED,Слободен брод!Crosstour,CRX,CR-Z,Елемент,EV Плус,увид,MDX,Пасош,Vezel задните светилки

До 2015~ година Vezel taillight,XRV,LED,Слободен брод!Crosstour,CRX,CR-Z,Елемент,EV Плус,увид,MDX,Пасош,Vezel

Оценка на посетителот:

DEN 22800.00 -5 %
DEN 24000.00
Залиха
Достапно за нарачка


До 2015~2016 година Vezel taillight,XRV,LED,Слободен брод!Crosstour,CRX,CR-Z,Елемент,EV Плус,увид,MDX,Пасош,Vezel задните светилки
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Хонда VEZEL
Температура На Боја:
До 2015 да се 2016year
Wattage:
LED 4pcs per sest
Бренд Име:
Nobonn
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
ABS и ал
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg

Купувачи како што избираат