.

.

shhworldsea авто пластични fastener автомобил клип назад и пред вратата трим одбор копчето за бенц

shhworldsea авто пластични fastener автомобил клип назад и пред вратата трим одбор копчето за бенц

Оценка на посетителот:

DEN 662.00 -11 %
DEN 743.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
8461
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
250g
Објектот Должина:
2cm

Купувачи како што избираат