.

.

Вистинска кожа Мини машки паричник со монета џеб преносни чанта држачот на човекот пари торба со патент

Вистинска кожа Мини машки паричник со монета џеб преносни чанта држачот на човекот пари торба со патент

Оценка на посетителот:

DEN 381.00 -5 %
DEN 401.28
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Паричникот
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Висина:
1cm
Паричникот Должина:
Краток
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Објектот Должина:
11.5cm
Објектот Тежина:
45 g
Број На Модел На:
6216
Бренд Име:
JINBAOLAI
Внатрешни работи:
Фото Носител На Патент Poucht,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Паричници:
Мини Паричници
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
8.5 cm
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој

Купувачи како што избираат