.

.

Убаво пердув цвет fascinators sinamay скратува adnorned булчински свадба headpiece партија повод коса додатоци настан headpieces

Убаво пердув цвет fascinators sinamay скратува adnorned булчински свадба headpiece партија повод коса додатоци

Оценка на посетителот:

DEN 1174.00 -5 %
DEN 1235.52
Залиха
Достапно за нарачка


ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Perfct боја sinamay fascinator headwear шарени мрежа пердув цвет партија покаже коса додатоци millinery коктел шапка MYQ068 Достапни боја Црна,бела,боја на слонова коска,кафена,портокалова,Морнарица,зелена,кралска сина,црвена,топла розова,сива,жолта,златна,marron,turquiose,виолетова,розова,шампањ,светло сина,лаванда,магента ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас .ние може да се меша бојата на еден многу,ако изберете мешавина боја, но нема забелешка боја ви треба,јас ќе брод од страна на микс боја по случаен избор благодарение Ако ви требаат 2 бојата се мешаат во едно парче,молам само забелешка боја ви треба кога ќе цел,ние ќе се направи и брод за вас

Карактеристики на предлогот

Големина:
Size fits all
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Лен
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Новина
Тип:
Шноли
Број На Модел На:
MYQ068
Големина:
Approx 16cm
боја:
20 бои
Употреба:
Партија,свадба,црква,саем,Коктел, по Повод Настанот,Трка
Стил:
клипот

Купувачи како што избираат