.

.

140 КОМПЈУТЕРИ У Облик Solderless Breadboard Скокач Кабел Жица за Полнење за Arduino Штит за Малина Пи

140 КОМПЈУТЕРИ У Облик Solderless Breadboard Скокач Кабел Жица за Полнење за Arduino Штит за Малина Пи

Оценка на посетителот:

DEN 140.00 -15 %
DEN 165.12
Залиха
Достапно за нарачка

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.140 КОМПЈУТЕРИ У Облик Solderless Breadboard Скокач Кабел Жица за Полнење за Arduino Штит за Малина Пи
Важни Совети : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Должина не е иста како и на должината на линијата, должината на линијата вкупно 14 должина на секоја должина на член 10, член изнесува 140 (mm) : 2,5,7,10,12,15,17,20,22,25,50,75,100,125, 1.!!! Карактеристики : 1. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Кутија големина : 165 * 55 * 10 мм; 6. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.140 висок квалитет скокни линија, црвена, портокалова, жолта, зелена, сина, пурпурна, сива, кафена, бела. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Пријатели од Бразил ,како и Шпанија , ако цел износ од повеќе од 5 $ , ве молиме да најдете услуги на клиентите за да го измените вишокот на трошоците за превозот . НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Ние само брод да се потврди цел адреси.Леб одбор асистент вклучуваат квалитетот на 14 различни должина скокни линија, секое 10 корен, различни бои, кој е да се каже suite вклучува 140 различни корен должина квалитет скокни линија.Висок квалитет леб плоча посебни скокач, леб одбор асистент партнер, може да биде удобен за да им помогне да се изгради свој леб одбор коло.

Карактеристики на предлогот

Номинална Напон:
види опис
Број На Модел На:
ABA-002
Бренд Име:
Glyduino
is_customized:
Yes
Материјал:
ПВЦ
Затегнувачка цврстина:
види опис
Тип:
види опис
Примена:
види опис

Купувачи како што избираат