.

.

AAA4-1 2gross спакувани Бесплатен Превозот на Големо Одделение Кристал овална форма Монистра Мулти Боја накит додатоци

AAA4-1 2gross спакувани Бесплатен Превозот на Големо Одделение Кристал овална форма Монистра Мулти Боја накит

Оценка на посетителот:

DEN 972.00 -19 %
DEN 1200.00
Залиха
Достапно за нарачка

Трговија на големо Bicone : * DIY Модна Кристално Стакло Лабава Монистра овална Форма 34fa
* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : 11x8mm
* Облик : овална Форма 34 фацетирани
* Боја : ладна топаз/темно sapphire/дим/виолетова/џет/indicolite/capri сино/tanzanite/виолетова сомот/к шампањ/s шампањ/padparascha
повеќе бои, ве молиме кликнете на оваа врска :
* Квалитет : ААА Одделение
* Количина : 2 бруто (288pcs)
* Пакување : (1) се одликува со хартија кутија
(2) се одликува со меур торба
(3) се одликува со картонска кутија
* Одговара За : Мода Накит(нараквица,ѓердан,earring..) Изработка/Облека Додаток/Завеса Прави..
Пакување : 1. Се одликува со Дебели OPP Вреќа 2. Се одликува со Меур Торба

Карактеристики на предлогот

Објектот Дијаметар:
11x8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
StreBelle
Објектот Тежина:
Normal
Број На Модел На:
AAA4
Објектот Форма:
Marquise Форма
Материјал:
Стакло
квалитет:
ААА
Примена:
Накит Одлуки, Крпа Додаток, и др.
Пакување:
Се одликува со кутија
Количина:
288pcs
Надворешниот Дијаметар:
11x8mm

Купувачи како што избираат