.

.

88*140CM дома декорација познатата слика пролет Ткајачки ѕид tapestry без рамка виси Европската Ренесанса tapestry

88*140CM дома декорација познатата слика пролет Ткајачки ѕид tapestry без рамка виси Европската Ренесанса tapestry

Оценка на посетителот:

DEN 2990.00 -30 %
DEN 4272.00
Залиха
Достапно за нарачка


88*140 CM дома декорација познатата слика "пролет" Ткајачки ѕид tapestry без рамка виси Европската Ренесанса tapestry
Ве молиме љубезно забелешка : производот треба да се стави во рамка.Цената не вклучувајќи ја и рамката.Ви благодариме.
Популарна во Европа и Америка пазарот, траен!
Уметноста таписерии со супер квалитет!
Euramerican стил на домашниот живот за вас!
Реалниот извоз квалитет! Фабриката за директно снабдување!
Tapestry виси пол линк :
https : //www.aliexpress.com/store/product/flexible-60-120cm-100-210cm-steel-black-baking-finish-rome-role-home-curtain-decoration-tapestry-hanging/1043326_32607774351.html?spm=2114.12010612.0.0.5bdadf47 In S1 Jm
tassel (Tapestry виси декорација) :
https : //www.aliexpress.com/store/product/good-quality-tassel-fringe-fashion-tapestry-curtain-accessories-hanging-ear/1043326_1935148428.html?spm=2114.12010612.0.0.5bdadf47f S8nua
Ние ги објави сите фотографии се преземени од страна на Виножито развој, одделение за ој, Во случај на disputement се случува, пред да нарачате,ве молиме да се разгледа внимателно за боја празнина бидејќи на Светлината или PC екран. И ние нема да сноси никаква одговорност за било каква загуба, бидејќи на таков изговор. ви благодариме за вашето добро да се разбере.
-
За нас
Ние сме една модерна и високо ефикасен индустрија & трговија компанија која е специјализирана во слободно време производи,градежен материјал,хардвер,мебел и така натаму.Ние сме исто така купување агент за многу години.Ние извоз на многу производи преку море пратката и airshipment на нашите клиенти.
Ние сме во потрага напред за формирање на долго-рок и успешна бизнис односи со клиенти од целиот свет.
-
За испорака
Сите испорака ќе бидат проследени како купување цел. Време на испорака за цел во рамките на достапни акции е во 3-5day s ,време на Испорака за цел, без достапни акции е 10days .
1. Време на испорака за Северна Америка 15-35days.
2. Време на испорака за Азија земји&блискиот исток е 15-35days.
3. Испорака до Африка земји е 25-50days
Напомена : Сите информации. погоре е за повикување само
-
По продажба на услуги
Сериозна ветување на По -Продажба на услуги, како што следува,и ние се responsbility за стоката што се продава.
1).Одговор ќе се врши во 24hours по примање на какви било жалба или барање
2). 100% износ може да се врати за стоката да не бидат примени во состојба која стоката е изгубена во превозот.
3).Ние ќе испрати нов заменет дел за стоката оштетени или производство на квалитетни вина.
4). Позитивна повратна информација ќе биде автоматски да се остави на купувачот откако ќе го остави postive повратни информации на нашиот систем.
Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем. Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања што може да се случи.
Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без контакт со нас, бидејќи Aliexpress нема да дозволи повлекувања за било какви причини.
Ако не остави негативни повратни информации, без да ни се јавите на проблем, тоа ќе се смета за конечното разрешување и без понатамошно контактот или е-пошта нема одговор ќе бидат обезбедени.
Ви благодариме за вашето разбирање & соработка.
5).Било оценето коментари или предлог за подобрување на craftwork ќе биде многу ценета.

Карактеристики на предлогот

Големина:
90cm x 138cm
Шаблон Тип:
Луѓе
Тепих Продажба:
мало
Шема:
Луѓе
Шема:
Извезена
Бренд Име:
JLY
Обликот:
правоаголник
Техника:
Ткаени
Рамка:
No
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
дизајн:
Aubusson
Чистење Тип:
Други,Рака Мие
Број На Модел На:
РС-10

Купувачи како што избираат